• ۰۴۱-۳۳۳۷۴۳۳۱ | ۰۴۱-۳۳۳۷۴۳۳۲
  • وب سایت رسمی دکتر رضایت پرویزی

توصیه‌های جراح قلب به بیماران قلبی برای پیشگیری از کرونا

بیماران قلبی جزو گروه های پرخطر از نظر ابتلا به ویروس کرونا هستند، افرادی که دچار گرفتگی رگ‌های قلبی و قدرت قلب پایین بوده و یا همزمان رگ‌ها و دریچه قلبشان، گرفتگی دارد، در معرض خطر هستند. بیمارانی که دچار نارسایی قلبی یا فشار خون بالا بوده و یا همزمان مشکلات دیگری مانند دیابت دارند و همچنین افراد سیگاری جزو گروهای پرخطر هستند. کرونا در بیماران قلبی و افراد مسن هم شایع بوده و هم عارضه بیشتری ایجاد می‌کند.
ادامه مطلب

مراسم تجلیل از شخصیت برجسته علمی و پزشکی پروفسور رضایت پرویزی

به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز، خانه توسعه آذربایجان و دانشگاه تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی مراسم تجلیل و تکریم از شخصیت برجسته علمی و پزشکی پروفسور رضایت پرویزی برگزار شد
ادامه مطلب

مدال علمي دكتر شيباني به دكتر رضايت پرويزي اهداء شد

مدال علمي دكتر شيباني مبتكر طرح خودكفائي مراكز درماني و پايه گذار هيات امناي صرفه جويي ارزي در معالجه بيماران به دكتر رضايت پرويزي اهداء شد. اين جايزه همه ساله از طرف انجمن جراحان قلب ايران به تلاشگران برگزيده اي كه سهمي چشمگيري در پيشبرد و ارتقاء رشته جراحي قلب و عروق در كشور داشته و در سطح بين المللي نيز افتخاراتي براي كشور ايران كسب نموده است اهدا مي شود. .دكتر رضايت پرويزي فوق تخصص جراحي قلب و عروق مركز قلب شهيد مدني و استاد دانشگاه علوم پزشكي تبريز بيش از 20 سال به فعاليت هاي علمي و پزشكي و پژوهشي مشغول بوده است. ايشان با اعمال جراحي Dissection ، ترميم دريچه اي ، اعمال پيچيده مادرزادي قلب كودكان و بزرگسالان براي اولين بار در كشور و منطقه شمالغرب، و نيز فعال سازي بخش دولتي و خصوص در منطقه نقش به سزايي در ارتقاء رشته جراحي قلب و عروق و معالجه بيماران قلبي و عروقي ايفا نموده است.
ادامه مطلب

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت اطلاعیه های جدید لطفا ایمل یا موبال خود را وارد کنید

روزهای ویزیت

ارتباط با دکتر پرویزی

آدرس مطب :
تبریز، خیابان آزادی، نرسیده به سه راهی گلگشت ، ساختمان آتیه ، طبقه سوم

۰۴۱-۳۳۳۷۴۳۳۱ | ۰۴۱-۳۳۳۷۴۳۳۲
drparvizi@drparvizi.com
rezayatp@gmail.com
parvizir@tbzmed.ac.ir